Kontakt Kontakt oss

  • Noble Installation AS
  • Postboks 232
  • 1891 Rakkestad
  • Tlf: 69 22 80 80
  • Besøksadresse:
  • Rudskogen Næringspark
  • 1890 Rakkestad

Dette er oss

Knut Olav Klever, Daglig Leder

Knut Olav Klever

Daglig Leder
913 54 747 | knut.klever@noble.no
Tom Rune Jacobsen, Leder Martitime operasjoner

Tom Rune Jacobsen

Leder Martitime operasjoner
909 25 290 | rune.jacobsen@noble.no
Hans Carlo Haga, Supervisor

Hans Carlo Haga

Supervisor
995 87 250 | carlo.haga@noble.no
Iren Østli, Regnskap- og HR-ansvarlig

Iren Østli

Regnskap- og HR-ansvarlig
952 76 531 | iren.ostli@noble.no
Arild Bergersen, QA-leder / prosjektingeniør

Kurt Halsan

QA-/HSE Manager
951 14 571 | kurt.halsan@noble.no
Mikael Moen Østby, Prosjektingeniør

Mikal Moen Østby

Prosjektingeniør
482 69 752 | mikal.ostby@noble.no
Yvonne T. Stubberud, HMS-ansvarlig

Yvonne T. Stubberud

Verneingeniør
483 08 114 | yvonne.stubberud@noble.no
Ronny Gustavsson, Sveisekoordinator / IWE

Ronny Gustavsson

Sveisekoordinator / IWE
902 79 819 | ronny.gustavsson@noble.no
Vidar Dangstorp, Prosjektingeniør/Konstruktø

Tron Dahl

Senior konstruktør
482 64 819 | tron.dahl@noble.no
Christian Sandelin, Verkstedformann

Christian Sandelin

Verkstedformann
908 18 511 | christian.sandelin@noble.no
Mats Kabo, Prosjektingeniør

Mats Kabo

Prosjektingeniør
928 81 993 | mats.kabo@noble.no
Knuth Jahr, Gas Turbine Product Manager

Knuth Jahr

Gas Turbine Product Manager
918 35 844 | knuth.jahr@noble.no
SE VÅR BROSJYRE HER